Idėja namams: paprasčiausias būdas pakeisti namus – pagalvėlės

Photobucket

Taigi, pats paprasčiausias būdas pakeisti namus – pagalvėlės. Priderinus prie interjero, nuotaikos ar metų laiko, jos gali virsti gražiu ir skoningu namų interjero akcentu, dekoro detale.

Pasisiūti turimai pagalvei užvalkaliuką tikrai nėra sudėtingas darbas, instrukciją rasite morestylethancash.com (nuotrauka iš ten pat) arba bet kuriame siuvėjų bloge. Formos gali būti pačios įvairiausios – pradedant nuo tradicinių kvadratų, stačiakampių baigiant įspūdingais gyvūnų siluetais.

Tiems, kas siūti nemoka/nemėgsta, žinoma, visada yra parduotuvės. Tik kartais gali tekti pasukti galvą, kaip gražiau priderinti vieną ar kitą atspalvį interjere.

Derinti galima daugeliu būdu – pavyzdžiui, spalva ta pati, skiriasi raštai, skirtingos spalvos – vienoda faktūra, skirtingi dydžiai ar pan. Derinių gali būti pačių įvairiausių ir netikėčiausių.

Jaukių namų!

Ilona-Eitnė
Ilona-Eitnė
Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

2 Comments

  1. Pasinaudojau jūsų patarimu ir labai sėkmingai- sulaukiau pagyrimo.Ačiū.

  2. Labai džiaugiuosi, kad mūsų patarimai įgyvendinami ir yra naudingi :)

Comments are closed.