Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on 2011 Bal 3 in Namai | 9 comments

Idėja namams: nėrinių šviestuvas

Foto iš dosfamily.com

Šį sykį pristatau dar vieną naujovę, kuri gali nudžiuginti tuos, kurie namuose turi daug nertų servetėlių, bet neturi šviestuvo. Taigi prireiks klijų, baliono ir servetėlių. Instrukciją rasite dosfamily.com tinklapyje.

Smagių darbelių!

Ilona-Eitnė Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.


468 ad

9 Comments

  • Šaunu.
   P.S. Mariau, marš atnaujinti skilties, kur prisirašęs, kad vaikų neturi ;)

 1. Paprastesnį turėjom senuosiuose namuose – dabar kitas lygis gręsia ;)

 2. O tai nuo lempos įdomu nesuminkštėja tie klijai? Mąstau, kad ir aš pasidarysiu tokį dalyką.. Nors gal dabar tos taupančios spyruoklinės lempos nekaista :)

 3. Cha cha.. Marius atsakė į mano klausimą savo įraše.

 4. Margarita, nespėjau net atrašyti :) Mes vaikų kambaryje buvom tokią pasidarę, dar drugeliais nertais nudekoravę :)Nežinau, ar vėliau jai kas nors atsitiko, nes tik metus džiaugiamės :)

 5. Metai irgi ne trumpas laikas :) Aš manau pasidarysiu. Bet dabar neriu anklodėlę kūdikėliui, tai sekantis darbas bus servetėlės :)

 6. Su dideliu liūdesiu pranešu, kad sprogo balionas.. Nju gal neįdomu, bet pasiguosti noriu.. Labai gražiai padariau, sunėriau raudoną su baltu suderinau siūlus.. Vargau visą savaitę.. Sutepiau su klijais ir.. Velykų rytą dar buvo sveikas, bet neišdžiūvęs, o po pusryčių balionas susprogo :( viskas iškeliavo į šiūkšlių dėžę, nes nusprendėm, kad gali kanalizacija užsikimšti ir negalima tiek lipalo išplauti.. :( labai liūdžiu..

 7. Užjaučiu, Margarita. Greičiausiai, buvo per daug pripūstas balionas. Aš savo kai dariau – tai ant tokio storos gumos, beveik kamuoliukinio.

Post a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklama

šviežia žuvis apatinis trikotažas kiekvienai moteriai

Etsy rankdarbiai

Rekomenduok Google+

Naujienos el. paštu

Prisijunkite prie 5000, kurie rytą pradeda su eitne.lt. Tiesiog įveskite savo el. pašto adresą žemiau:

Junkis prie mūsų

facebook twitter google plus youtube subscribe feed

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Read previous post:
Foto iš thesevenyearcottage.com
Serviruotė Velykų stalui

Negi ne žavi štai to...

Close