Idėja namams: nėrinių šviestuvas

Foto iš dosfamily.com

Šį sykį pristatau dar vieną naujovę, kuri gali nudžiuginti tuos, kurie namuose turi daug nertų servetėlių, bet neturi šviestuvo. Taigi prireiks klijų, baliono ir servetėlių. Instrukciją rasite dosfamily.com tinklapyje.

Smagių darbelių!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 9 comments

  • Dainius Tulaba
   Dainius Reply

   Šaunu.
   P.S. Mariau, marš atnaujinti skilties, kur prisirašęs, kad vaikų neturi ;)

 1. Ilona-Eitnė
  Eitne Reply

  Paprastesnį turėjom senuosiuose namuose – dabar kitas lygis gręsia ;)

 2. margariux Reply

  O tai nuo lempos įdomu nesuminkštėja tie klijai? Mąstau, kad ir aš pasidarysiu tokį dalyką.. Nors gal dabar tos taupančios spyruoklinės lempos nekaista :)

 3. Ilona-Eitnė
  Eitne Reply

  Margarita, nespėjau net atrašyti :) Mes vaikų kambaryje buvom tokią pasidarę, dar drugeliais nertais nudekoravę :)Nežinau, ar vėliau jai kas nors atsitiko, nes tik metus džiaugiamės :)

 4. Margariux Reply

  Metai irgi ne trumpas laikas :) Aš manau pasidarysiu. Bet dabar neriu anklodėlę kūdikėliui, tai sekantis darbas bus servetėlės :)

 5. margariux Reply

  Su dideliu liūdesiu pranešu, kad sprogo balionas.. Nju gal neįdomu, bet pasiguosti noriu.. Labai gražiai padariau, sunėriau raudoną su baltu suderinau siūlus.. Vargau visą savaitę.. Sutepiau su klijais ir.. Velykų rytą dar buvo sveikas, bet neišdžiūvęs, o po pusryčių balionas susprogo :( viskas iškeliavo į šiūkšlių dėžę, nes nusprendėm, kad gali kanalizacija užsikimšti ir negalima tiek lipalo išplauti.. :( labai liūdžiu..

 6. Ilona-Eitnė
  Eitne Reply

  Užjaučiu, Margarita. Greičiausiai, buvo per daug pripūstas balionas. Aš savo kai dariau – tai ant tokio storos gumos, beveik kamuoliukinio.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *