Press "Enter" to skip to content

Idėja namams: kaip sukurti vazas, tinkančias prie interjero

 
Foto iš original-home.ru

Kartais namuose norisi kažko neįprasto, nematyto kiekvienuose namuose. Dizainerių vienetiniai darbai brangūs, o ir baisu, kad vaikas bėgdamas pro šalį užkliudys… ir nuostolių neišvengsi. Tinklapyje original-home.ru radau idėją, kaip sukurti vazas, derančias prie interjero tik butelio ar senos vazos, kad ir iš Ikea tipo parduotuvės, ir siūlų.

Principas labai paprastas, siūliuką reikia priklijuoti prie butelio/vazos lipnia juostele ir kietai vynioti aplink. Žinoma, jeigu priklijuosite dvipusės lipnios juostos išilgai viso butelio – darbas žymiai palengvės.
 
Paveikslėlis iš original-home.ru
Smagių minčių!
 
 
 

One Comment

  1. Laura Laura 2013 01 29

    Vazeles galima gaminti iš stiklinių, stiklainių, ar bet kokio kito apleisto daikto, kuris nepraleidžia vandens ir pagal fantazijos galimybes dekoruoti.
    Kita papildoma idėja, jeigu naudojate stiklinį permatomą daiktą (pavyzdžiui stiklinę), ją galima ištepti lipalų ir apiberti (stengiantis, kad neliktų tarpelių) kokiais nors prieskoniais ar sėklomis (puikiai tinka pipirai, kalendra ir pan). Gražiai atrodo iš skirtingos spalvos žirniukų išdėlioti raštai.
    Papildoma gudrybė – tokia vazelė puikiai tarnaus ir kaip žvakidė.

Comments are closed.