Dovanos idėja: merginos „išgyvenimo“ dėžutė

Photobucket

Labai dažnai sukame galvas, ką padovanoti draugei ar bendradarbei. Taigi, manau, kad labai pravers tinklapyje brandyscrafts.blogspot.com rasta idėja – „merginos išgyvenimo dėžutė“. Draugių ir kolegių įpročius žinome, taigi dėžę  galima papildyti tais dalykais, kurių joms reikia/mėgsta.

Smagių dovanų!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 4 comments

 1. Dalius Reply

  Hmm. O kaip tai susiję su išgyvenimu ?

  beje, as visada galvojau… kad merginos kreivai žiūri į saldumynus… ypač su daug kaloriju (visokius butterfingerius ir pan.

 2. Žavinta Reply

  Gera idėja. Tokia jau pro mano draugių ratus buvo „praūžusi“.

  Tai ne vien saldumynai, renki rinkinuką kas aktualu tam kam dovanoji. Išgyvenimas – todėl kad tie dovanojami daikčiukai yra svarbūs širdžiai, smegenims, sielai ir pan. Štai aš esu gavusi „boss survival kit“ rinkinukas kur dominavo kava, saldumynai, knyga, ir visokios smulkmenos reikalingos namie/virtuvėje. Draugei prieš kelionę galima padovanoti kažką susijusio su kelione. Anglies tablečių nuo skrandžio negalavimų, pagalvėlę miegojimui autobuse, seilinuką, mažą termosiuką. Tereikia pasitelkti fantaziją.

 3. Ilona-Eitnė
  Eitne Reply

  Aha, svarbiausia pati mintis – o ką įdėsi į dėžutę, jau fantazijos reikalas. Vieniems tai bus papildoma pora kojinių, kitiems superkoloringas užkandis arba jeigu jūsų draugė laikosi dietos gal koks „Tic tac“. ar pan. Juk sakau, reikia dėti, ko reikia/mėgsta :)
  Daliau, nebūtina žiūrėt taip tiesiogiai ;)

 4. Pingback: Tweets that mention Dovanos idėja: merginos “išgyvenimo” dėžutė | Eitnė.lt -- Topsy.com

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *