10 dėžių panaudojimo namuose būdų

Photobucket

 Nuotrauka iš theinspiredroom.net

1. Aišku, išgirdę apie dėžes ir namus, pirmiausiai pagalvojame apie kraustymąsi, pakavimą ir daiktų saugojimą sandėliukuose ir spintų lentynose. Tačiau jie gali ne tik slėptis už durų, bet ir puošti namus. Vienas iš galimų variantų – knygų saugykla.

2. Dėžėse galima sukurti savo natūralinį ūkį. Pasodinti prieskoninių daržovių. Jei nenorite sodinti tiesiog į dėžę, į ją galitesudėti neišvaizdžius vazonėlius. Taip ir daiktų sumažės ant palangės ir perkelti į kitą vietą bus patogiau.

Photobucket

Nuotrauka iš arth911.com

3. Dėžutes galima panaudoti ir atviroms lentynos pridengti. Taip sumažės chaotiško vaizdo įspūdis. Ypač, jei lentynose mėgstate laikyti daug  daiktų, o ne kokias nors subtilias smulkmenas.

Photobucket

Nuotrauka iš micklagard.nu

4. Dėžė gali virsti ne tik vieta sudėti daiktams, bet ir visai neblogu kavos staliuku.

Photobucket

  Nuotrauka iš homeinnovationideas.com

5. Na ir, žinoma, stilingos dėžutės tarnauja rankdarbių reikmenims susidėti.

Photobucket

6. Vieną dėžę galima padėti patogiame aukštyje koridoriuje – tada niekad rytais nereiks ieškoti raktų ir kitų smulkių daiktų.

7. Vieną dėžutę laikom ant „aukštosios spintelės“ – ten keliauja visokie smulkūs daiktai. Tada tereikia tvarkantis, išskirstyti prisikaupusius į jų vietas.

8. Dėžutes galima panaudoti tvarkant stalčius: http://eitne.lt/ideja-namams-susitvarkykime-kosmetikos-stalciu/

9. Aišku, nei vienas neįsivaizduojame namų be arbatos ir prieskonių dėžučių. Parinkus stilingas detales, galima ne tik tvarkingai susidėti, bet ir papuošti aplinką.

10. Dar viena dėžė, kuri labai palengvintų tvarkymąsi – tai daiktų, „kurių dar prireiks“ – sudėjimas į vieną didelę dėžę. Jeigu jų neprireikė metus – drąsiai galite mesti lauk.

Gražių namų ir smagių idėjų!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *