Press "Enter" to skip to content

Velykinėjimai…

Photobucket
Šiandien, pajūry, iš vienos pusės ošiant Baltijos jūrai, iš kitos – žaliam pušynui, ridenome Vaikų Velykėlių kiaušinius. Kompanija nemaža – dvi šeimynos. Vaikų irgi dauguma – penki iš devynių. O juk per Atvelykį viskas skirta vaikams – ir kiaušiniai, ir supuoklės, ir Velykės lauktuvės.


Photobucket
Photobucket
Photobucket

Photobucket
Photobucket

Va tokios mūsų vaikiškos Velykėlės. Labai ačiū Laimutei už nuotraukas.

15 komentarų

 1. Laima Laima 2010 04 11

  Ačiū, už labai maloniai praleistą laiką :))))) Mano dičkis siunčia merginom linkėjimus ir sako, kad laaabai patiko kartu žaist ir rident… Nutarė, kad Vaikų Velykikės galėtų būti dažniau :)))))

 2. Eitnė Eitnė 2010 04 11

  Na, progų galima ir prisigalvot – paskutinė savaitės diena ir panašiai :)

  Mums irgi visiems buvo labai smagu. Ačiū!!!

 3. Laima Laima 2010 04 11

  Tai rezgam tada planus gerai progai :))))

 4. Eitnė Eitnė 2010 04 12

  Būtinai ;)

 5. leita leita 2010 04 12

  Smagus sekmadienis buvo. Ir foto liuxum :)

 6. Eitnė Eitnė 2010 04 12

  Tikrai, kad smagus buvo sekmadienis. :)

 7. Nusivylusi Nusivylusi 2010 04 12

  Drauge pasakojo, kaip darote REKLAMA radijo stoties KELYJE deka. Ziauru ir apgailetina. Kai zmogus nusiperka preke, paskaiciaves kiek jam reikes primoketi, nes dalyvaves zaidime radijo stotis „KELYJE“ islose 30 litu, Jus nieko neatskaiciuojate, o iteikiate nieko vertus kuponus kitam pasipirkimui, kurio principas – kuponu gali apmoketi 25 procentus moketinos sumos. Reiskia, zmogus, laimejes 30 litu, PRIVALO isleisti 120 lt, kad galetu panaudoti kuponus – 30 lt „dovana“ . VEJAI. AR JUMS NEGEDA???? Noredami pasidaryti REKLAMA, pasidarete ANTIREKLAMA, nes tai jau Klaipedoje pasklido :) Sekmes tokiu budu „dalijant dovanas“. JUokinga net.

 8. Eitnė Eitnė 2010 04 12

  Gerbiama p.Nusivylusi, nežinau, kas jums pasakė, kad jūs išlošėte „TRISDEŠIMT LITŲ“. Aiškiai yra pasakyta, kat tai paguodos prizas – trisdešimt parduotuvės pinigėlių. Pagrindinis prizas – 100 litų čekis ir yra šimto litų čekis – ateinate ir apsiperkate už šimtą litų ir mokėti Jums nieko nereikia. Labai skaudu, kad neįsiklausote į tai, kas Jums sakoma ir dar skleidžiate įvairias kalbas. Ačiū, už įspėjimą, daugiau paguodos prizų nebeduosime.

  P.S. Klientas mūsų parduotuvėje nieko NEPRIVALO. Be to, ne išleisti 120 litų, o gali išsirinkti prekių už 120 litų, o mokėti tik 90 litų. Taigi, Jūsų aritmetika ne visiškai teisinga.

 9. Laima Laima 2010 04 12

  Eitne, nesikarščiuok, neskriausk savo klientų :( . Nekreipk dėmesio į „draugė pasakojo“, „kaimynė girdėjo“, juk čia Lietuva, čia smagu, kai gali, kad ir be priežasties apipilti pamazgom. Aš džiaugiuos viskuo, kad ir va, paskutiniu paskatinimu – Baltų lankų knygyno: jei perki ne mažiau 25 lt – gali pritaikyti 5 lt nuolaidų kuponą. Na, mažesnė suma, nei Jūsų krautuvėlė dažnai siūlo, bet vis paguoda, jei reikia įsigyt gerą knygą. Didelis knygynų tinklas siūlo 20 proc. nuolaidą, Jūs – 25 proc. Pagirtina!
  P.S. Ponia Nusivylusi, ir Jus su praėjusiom šventėm, su Atgimimu gamtoje ir širdyje.

 10. Agne Agne 2010 04 12

  Na, bet ir yra piktų žmonių :( Radote kur pilti pamazgas p. Nusivylusi, smelio dežes lygis :( Man sake…. :) :)

  Šaunios jūsų Velykikės!!! Šaunuolės !!!

 11. Dainius Tulaba Dainius 2010 04 12

  Gerbiama Nusivylusi, nei vienoje parduotuvėje nuolaidos nesisumuoja, o šiuo konkrečiu atveju, jei ta draugė buvo apsipirkusi šeštadienį, tai jai buvo pritaikyta DIDESNĖ nuolaida, kadangi dar tebegaliojo 30% Velykinė nuolaida. Vadinasi, kad nebūtų nesusipratimų reikėjo pritaikyti 5% mažesnę nuolaidą?
  Prémaman pinigėliais galima atsiskaityti iki 25% pirkinio sumos perkant rūbus. Apie tai buvo pranešama ir radijo eteryje vykusio žaidimo metu. Radijo stoties atstovai mane patikino, o ir mes patys girdėjome eteryje, kad buvo lošiami ne pinigai 30 litų, o 30 Prémaman pinigėlių.
  Keista, kad žmogus nepatenkintas jam suteikta didesne nuolaida, negu išlošė.
  Gero Jums vakaro ir atidžiai klausykitės radijo :)

 12. Juma Juma 2010 04 12

  Na ir zmones siais laikais Nori viska gauti CIA, DABAR ir uz DYKA. Tik visiski zyzlos gali skustis gave kazka dovanu. Nepatinka, tai neikit ir nesinaudokit ta nuolaida, o ne skleiskit pletkus.

 13. Eglė Eglė 2010 04 12

  Belieka tik pasiguosti kad ir antikreklama yra reklama. Nors tikrai nesuprantu tų žmonių, kurie nebando išsiaiškinti ir gražiai paklaust, o išlieja savo pyktį. Bet visokių yra, visokių reikia. Pati dirbusi ne vienerius metus prekyboje susiduriau su įvairiais klientais:)
  Tai įsimintiniausias atvejis buvo toks. Vaikas nupirko kepalą duonos perpjautą per pusę („cielo“ nebuvo), o mama tą duoną grąžino atgal, nes negali tokios atgal atiduot kaimynei ! Juk skolinos tai visą:) Taigi darėm grąžinimą…
  Žodžiu nukrypau nuo temos. Bet NUSIVYLUSIAI palinkėčiau į gyvenimą žiūrėti pozytyviau, o PREMAMAN parduotuvei linkiu gyvuoti dar ilgai ilgai, nes tokio lygio aptarnavimo, bendravimo kultūros, prekių kokybės kitur dar nesu radusi.

 14. Eitnė Eitnė 2010 04 13

  Ačiū Jums visiems už palaikymą. Žinau, kad visiems neįtiksi ir geras nebūsi. Bet mes dirbame Jums ir dėl Jūsų.

 15. […] progą. Ir su vaikais kiaušiniais pasidžiaugti. Gaila, kad planai sugriuvo, ir šiemet mūsų velykinėjimai kiek kitokie nei planuoti. Bet linkim pasveikti mūsų šauniam solistui Erikui – juk […]

Comments are closed.