Tinklaraščio naujagimiai: Nedutė švenčia pirmąjį gimtadienį

Photobucket

Mes jau atšventėm metukus ! Aš, kaip ir kiekvieną mėnesį, stebiuosi – greit laikas bėga…

Gimtadienį šventėm dvi dienas: vieną su artimaisiais, kitą, jau tikrąją dieną, vieni, šeimoje – tos akimirkos pačios šilčiausios. Paragavom ir torto. Mmmm, kaip skanu buvo. Gavo dukra krūvą dovanėlių. Tiesa, per savo gimtadienį, ji išdaigino devintąjį dantuką (įdomia tradicija tampa laukti per šventes jos dantukų: po dantuką „padovanojo“ mano ir sesė gimtadieniui). Sunkiai jie mums lenda: pakyla aukšta temperatūra, dejuoja, neramios naktelės.

Photobucket

Nutiko ir nelaimė. Springo Nedutė varžtu. Labai išgąsdino! Būkite, mamytės, ypatingai atsargios ir budrios, nes nelaimės tyko čia pat.
Naktimis vis dar kertam mamytės pienuką, dieną košes, ragaujam vis po truputį ko nors naujo. Pats mėgstamiausias skanėstas – duona. Parnešus iš parduotuvės pirkinių maišą ir padėjus ant kėdės, mažoji kartą tik capt už duonos ir pabėgo visą kepaliuką pasėmusi.
Negalėjau nenufotografuoti…

Photobucket

Džiugu, jog sesės puikiai sutaria. Aišku, būna, jog mažoji vis papeša plaukus vyresniajai, bet žaislais gražiai dalinasi ir dūksta kartu. Man labai smagu, jog tarp vaikučių nedidelis amžiaus skirtumas. Bendri interesai, pomėgiai, žaislai.

Dabar laukiam šiltesnių orų, kai galėsim ilgiau mėgautis grynu oru, smagiai vaikščioti parke.

Photobucket

Tie metukai taip greit prabėgo. Supratau, kiek daug iš vaikų galima pasimokyti, pasidžiaugti, kaip jie auga, tobulėja…

Written by Neringa

Neringa - mylinti ir rūpestinga mama. Moka ir mėgsta rašyti bei fotografuoti.

This article has 3 comments

  1. Eitnė Reply

    Sveikinimai Nedutei gimtadienio proga! Auk sveika ir laiminga. Tegul gerų emocijų ir atradimų netemdo nelaimių šešėliai. Kantrybės ir sėkmės mamai.

  2. Laima Reply

    Gražių vaikystės akimirkų, gėrio ir šiltų mylinčių rankų! Tikrumo ir nuoširdumo Tavo kelyje, mažute :)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *