Knygų lentyna: "Kūdikių kineziterapija"

Photobucket

Šį sykį norėčiau pristatyti naują, dažais kvepiančią Margaritos Senkutės knygą – „Kūdikių kineziterapija“. Kiek teko domėtis autorės darbu su vaikais, įvairiomis jos rekomenduojamomis mankštomis – nei karto nenusivyliau. Pati mokiau Jorį sėdėti pagal  jos pateikiamas metodikas. Šioje knygoje tėvai ras labai daug praktinių patarimų, kaip mankštinti savo kūdikį, kad jis augtų guvus ir sveikas  net iki 1,5 metų. Išsamios nuotraukos ir aprašymai tikrai padės tai padaryti lengviau.

Kaip sako pati autorė:

Knygoje trumpai rašoma apie pagrindinius kūdikių sutrikimus, taip pat yra daug paveikslėlių, kuriais vadovaujantis galėsite mokytis, sportuoti ir dirbti su kūdikiu. Knygelė skirta kūdikiui nuo pat gimimo iki jo koordinuoto vaikščiojimo, vadinasi knygele galėsite naudotis net 1,5 metų.

Ką sudomino šita informacija – visada galite rašyti elektroniniu paštu – kineziterapija1@gmail.com, autorė manau mielai padės ją įsigyti.

Ši knyga pravers tiek tėvams, tiek studentams.

Sėkmės darbe Margaritai ir tėveliams mankštinant savo vaikus.

Ilona-Eitnė
Ilona-Eitnė
Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

4 Comments

  1. Istorijų konkursas: Linksmiausias nuotykis sportuojant

    […] Mes vėl su dovanomis. Šį sykį dovanosime Margaritos Senkutės knygą "Kūdikių kineziterapija". Labai norėtume, kad dalyvautų nėštukės arba jų vyrai arba mamos, kurios turi mažylius iki […]

  2. As turiu šią knygą skanuotą, jei kam reikia, prašom.

Comments are closed.