Kai  šaltukas gnaibo skruostus

Photobucket

Tikriausiai sunkiausia vaikus nulaikyti kambaryje – tiek žiemą, tiek vasarą. Mūsų panelės jaučiu gyventų lauke. Vasarą tai viskas aišku, o žiemą? Jau kartą rašiau apie aprangą, bet va šaltukas vėl priminė šitą temą. Juk dilema – eiti į lauką ar  likti namie su vaiku – kankina ne vieną mamą.
Svarbiausia reiktų pasižiūrėti koks oras – jeigu giedra ir šąla – lauke reiktų būti neilgai ir šiltai apsirengus. Jeigu vaikutis mažiukas iki trijų metų, o šaltis spaudžia virš dešimties laipsnių – į lauką eiti nerekomenduojama.
Žiemą reikėtų pasirūpinti tinkama avalyne (ji turėtų būti laisva, geriau truputį didesnė negu per maža, nešlapti), rūbais (jie nebūtinai turi būti stori, geriau vaiką rengti svogūno principu, svarbiausia, kad nepraleistų drėgmės ir vėjo), kepure (ji turėtų būti pralaidi orui, kad vaiko galva nebūtų šlapia nuo prakaito) ir  tepalu nuo šalčio.
Mano panelėms dar labai reikalingas „lūpdažiukas“ – vazelinas lūpoms. Be šitos procedūros neišeina pro duris.
Čia rašoma apie grūdinimą.
Smagių akimirkų lauke!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *