Idėja namams: atviros lentynos virtuvėje

Photobucket

Dažniausiai atvirų lentynų atsisakome todėl, kad uždarius dureles nesimato netvarkingai sudėtų maišelių, dėžučių. Be to, atviri paviršiai, ypač virtuvėje, reikalauja daugiau priežiūros – tenka dažniau valyti dulkes, sudėti gražiai indus, suderinti formas. Labai gražių  atvirų lentynų pavyzdžių radau designspongeonline.com. Gal kam nors magės pakeisti namus:

Photobucket


Photobucket

Smagių akimirkų!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 5 comments

 1. Indrė Reply

  Labai fainos idėjos. Gaila tik, kad gyvenant daugiabutyje su standartine 6 kv.m. virtuve, mažai kas pritaikoma, nes praktiškai tai tik stengies, kad tilptų viskas ir turėtum kur apsisukti, o ne kad gražiai, įdomiai, originaliai atrodytų… :( ech… Išsisaugosiu šitas idėjas ateičiai – maža ką.. ;)

 2. Eitnė Reply

  Ai, kaip sakoma , niekad negali žinot. Labai smagu, kad patinka.

 3. Indrė Reply

  Jo, niekad negali žinot… Už tai pusė kompo užkišta visokiausiom gražiom idėjom, o kai prisižiūriu ir prisisvajoju, tai paskui naktį užmigt negaliu :) Nu bet vis tiek – mažu kada prireiks :)

 4. Laura Reply

  Tokios atviros lentynos kaip tik labai praverčia, turint mažą virtuvę. Ypač, kai įeiti į virtuvę reikia per koridorių, kuris paprastai būna visiškai neišnaudojamas. Jeigu virtuvėje atsisakėte durų (arba galbūt dažniausiai jas laikote atidarytas), per visą koridoriaus sieną galima įsirengti siauras lentynas (kad netrukdytų praeiti) ir ant jų susidėti kad ir konservų atsargas. Dangtelius galima dailiai uždengti medžiaga, perrišti juostele. Taip ne tik susidės pakankamai didelis kiekis daiktų, kurie paprastai užima brangią vietą spintelėsi, bet ir papuošite namus! ;)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *