Eglės lėlė

Pernai metų liepos pabaigoje spausdinau Ingridos pamokėlę, kaip pasisiūti Skudurinę Onutę. Pagal statistikas matau, kad tai populiarus įrašas, o šiandien gavau mamos Eglės laišką:

„Laba diena,

Siunčiu savo lėlę, kurią dariau pagal Ingridos Grigorevič-Šukienės pamokėlę.

Nelabai pasisekė liemuo – toks pernelyg apvalainas, gal kitą sykį bandysiu šiek tiek „apkarpyt šonus“. Taip pat ne iš pirmo karto gavosi galva, reikėjo šiek tiek nuimti medžiagos nuo pakaušio. Kadangi kūno dalių iškarpas pasidariau žiūrėdama į lėlių meistrės pateiktas nuotraukas, tai faktiškai gavosi mano „interpretacija“, – juk tikslių iškarpų nebuvo. Visai smagu buvo eksperimentuoti ir žiūrėti – o kas gi gausis?
Gaila, kad nėra lėlės nuotraukos iš nugaros – sunku buvo susigaudyt, kaip siūti plaukus. Galėjau, aišku juos daryt kokiu nors kitu būdu (jų radau nemažai internete), tačiau norėjau pabandyt taip, kaip Ingrida daro. Tačiau plaukus prisiuvau ne tiksliai pagal instrukciją. Reikėjo naudoti dvi sruogas plaukų, perlenktų per pusę, kad per sklastymą nesimatytų siūlės, tačiau padariau taip, kaip man buvo greičiau.
Rezultatu patenkinta, nes sūnui Raimondui lėlė labai patiko – jis vis žiūrėjo ir žiūrėjo į jos veidelį. Tačiau, kai prisiuvau plaukus, jis vis duodavo man žirkles, kad juos nukirpčiau. Lėlė skirta ne mano vaikui, todėl liko su plaukais.
Eglė“
Ačiū mamytei Eglei. Daug kūrybinės energijos ir lauksim dar gražesnių lėlių.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 6 comments

 1. Eitnė Reply

  Eglute, taigi labai graži lėlė,nieko jai netrūksta. Man labai smagu, kad darot ir naudojatės tinklalapyje pateiktomis idėjomis. Mums labai smagu dalintis. Daug kūrybinės sėkmės.

 2. Jolanta Reply

  Nuostabi lėlė, didžiaakė, mielutukė, puošniai aprėdyta. Regis, laukia nesulaukia klumpakojo šokio. Rūbai kiek panašūs į šokėjėlių.
  Atsigrožėt negaliu. Mielai lankysiu šitą puslapyje.

 3. Biufka Reply

  Eitnei, oi kaip ačiū už gerus žodžius. :) Labai naudinga Ingridos pamokėlė.

  Jolanta, aha, tai gerai, kad lėlės rūbai panašūs į klumpakojo šokėjėlių. :) Kaip tik ir buvo užmačia aprengti lėlę žemaičių tautiniais rūbais. Ji iškeliavo į Krasnodarą, buvo skirta žaidimui apsikeitimui dovanomis, žaidimo tema „Tautinis žaisliukas“, dalyvavo vieno rusiško mezgimo forumo dalyvės, kuriame susirenka mezgėjos ir mezgėjai iš įvairių šalių. Nelabai turėjau reikiamų spalvų audinių žemaičių tautiniams rūbams, tačiau kai kas gavosi, – nors ir ne tiksliai taip kaip norėjosi.

 4. Vida Reply

  šaunuolė ,svarbiausia pradėti .Siūlyčiau nesustoti o bandyti kurti toliau .Man greitai penkiasdešimt o kuriu jau gerus septyniolika metų.Prisiminus pirma kūrinėlį ,jūsų gražesnis.Sėkmės .Vida

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *