Antroji dalis: Briuselis ir Prémaman namai

Photobucket
Tai va, tęsiu istoriją toliau. Tikriausiai keistai skamba, kai parduotuvės savininkai važiuoja kažkur dirbti. Tikriausiai, atrodo, kad parduotuvės šeimininkų darbas apsiriboja pokalbiais su klientais, prekių dėliojimu ir reklamos kūrimu. Turėčiau pasakyti, kad tie gražūs daiktai iš niekur parduotuvėje neatsiranda. Kiekvieną jų paliečiame, paglostome ne vieną kartą. Ir elgiamės atrinkdami lygiai taip pat, kaip ir pirkėjas parduotuvėje – mėginame  surasti šimtą ir vieną priežastį, kodėl daiktas gali neįtikti. Kai perkate sau arba savo šeimai, tos šimtas priežasčių labai aiškios. O parduotuvei… Ypač, jeigu spalvų darinys neįprastas lietuvio akiai (taip būna, kai stengiesi parvežti tikrai madingus drabužius), kai silueto nėra pilnos gatvės. Bet juk todėl, kad mėgstate būti išskirtiniai ir esate mūsų klientai?

Labai dažnai, žiūrėdama į vieną ar kitą derinį ar siluetą įsivaizduodavau vaikus, kurie lankosi pas mus. Kaip jie atrodytų, ar jiems būtų patogu? Ar tiks vienas ar kitas atspalvis prie lietuvaičių šviesaus gymio, mėlynų akių?..

Jeigu bus įdomu, vėliau galėsiu papasakoti apie mamų ir vaikų madas, naujas rudens ir žiemos spalvų tendencijas. Na, o jei nebus įdomu – rudenį patys pamatysit.

Mano vyrai vis ateidavo manęs aplankyti:

Photobucket

arba užvalgyti:

Photobucket

Taip ir darbavomės  visas tris dienas, rinkdami daiktus ir drabužius kūdikiams, vaikams ir būsimoms mamoms.

Tiesa, apie Joriuką. Belgijoje, tuo pačiu metu su mumis, buvo daugybė delegacijų iš visų šalių, kuriuose yra atidarytos tinklo parduotuvės. Nežinau, ar esat pastebėję, bet  vaikus žmonės dažniausiai kalbina savo gimtąja kalba. Taigi per tas tris dienas girdėjome „Mažas vaikutis“ pačiomis įvairiausiomis kalbomis. Joris, kaip ir dera kavalieriui – tik dalino į visas puses šypsenas ir pats kalbino visus savo kalba, kurią suprato visi aplinkiniai.

Galiu pasakyti viena, kad tikrai manėm, kad bus sunkiau dirbti su sūneliu. Tačiau jo kantrybė beribė. Bent jau kol kas.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 7 comments

  1. kaulai Reply

    Kaip smagu girdėt, kad viskas Jums sekasi :) Šaunuolis Joriukas. Gerai, kad jis rinko naują kolekciją, tai vyriškas jo skonis tiks mano bernam :)))

  2. Eglė Reply

    Jau laukiu, kada Ilona pakvies pacicekavinti į parduotuvę naujų prekių… O Joriukas tai tikras stebukliukas ir kantruolis neeilinis.

  3. shamka Reply

    o mums idomios kokios bus mados :D saunuolis Joriukas, o koks laimingas uzkandziaudamas :)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *