Šio įrašo idėja kirbėjo galvoje nuo pat to laiko kai perskaičiau jį įkvėpusį straipsnelį kolegos iverslo tinklaraštyje.

Šiuo įrašu pareiškiame, kad jokios kitos stebėjimo priemonės, išskyrus GoogleAnalytics, lankytojų srautui stebėti nenaudojamos. Taip pat jokia kitokia papildoma informacija nerenkama, nerūšiuojama ir nesisteminama tiesioginio marketingo ar kitiems tikslams. Galite nustoti skaityti ar prenumeruoti tinklaraščio įrašus, kada tik panorėję, ir mes, gerbdami Jūsų norus, daugiau netrukdysime ir negaišinsime Jūsų brangaus laiko.

Lankydamiesi mūsų tinklaraštyje galite būti saugūs ir ramūs, kad apsilankymų duomenys tikrai nebus panaudoti prieš Jus, mielieji mūsų skaitytojai.

Na, o prenumeruojantiems ir skaitantiems – ačiū, kad esate, nes be Jūsų nebūtų ir mūsų.

Kolegas tinklaraštininkus kviečiu prisijungti prie šios iniciatyvos, ir išreikšti pagarbą ir solidarumą savo skaitytojams.

Written by Dainius Tulaba

Dainius - kompiuterių entuziastas, pagal išsilavinimą geologas. Tačiau visų pirma sutuoktinis ir tėvas. Verslininkas, investuotojas, darbuotojas. Dar rašau ir portale fwd.lt

This article has 4 comments

  • Dainius Tulaba
   prémamanLT Reply

   Aš iš to sau žalos nematau ir šiai dienai mano pozicija tokia. Jei ji pasikeis – tada taisysim ir įrašą.
   Iš kitos pusės – nematau ir sau žalos, jei kas žiūri, kokius straipsnius aš skaitau jo tinklaraštyje, svarbiausiai, kad nenaudotų mano asmens duomenų tiesioginio marketingo tikslais.

   • Arvydas Reply

    Žalos čia aišku nėra, bet nereikia ten to straipsnio imti už gryną pinigą. Ten iš viso sumalta apie privatumą, nors kalba vyksta visai ne apie tai. Rašinio autorius pats nesupranta kas yra privatumas internete.

    • Dainius Tulaba
     prémamanLT Reply

     Tiesą pasakius, pats irgi paskelbiau įrašą (nesiverčia liežuvis vadinti straipsniu :) truputėlį abejodamas. Iš principo, juk kiekvieno reikalas, ką priimti už gryną pinigą, o į ką pažiūrėti kritiškai. O privatumo ir saugumo internete jau neliko (tą įrodo pastarųjų dienų įvykiai, kai buvo atakuotos twitter ir facebook). Liko tik kažkoks asmeninis įsitikinimo kiautas.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *